Merchant Gargoyles: Difference between revisions
DansFriend (talk | contribs) |
DansFriend (talk | contribs) |
||
Line 210: | Line 210: | ||
|1 | |1 | ||
|[[Spear]] | |[[Spear]] | ||
|100 GC | |||
|- | |||
|1 | |||
|[[Woden's Brand]] | |||
|100 GC | |100 GC | ||
|- | |- |
DansFriend (talk | contribs) |
DansFriend (talk | contribs) |
||
Line 210: | Line 210: | ||
|1 | |1 | ||
|[[Spear]] | |[[Spear]] | ||
|100 GC | |||
|- | |||
|1 | |||
|[[Woden's Brand]] | |||
|100 GC | |100 GC | ||
|- | |- |